Hakkımızda

Ufuk Sigorta Kimdir ?

25 Yıldır Sizlerle Gelişiyoruz

Ufuk Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti. 1996 tarihinde Trabzon' da faaliyetine başlamıştır. Kurulduğundan bu yana geçen yaklaşık 25 yıllık tecrübemizle birlikte, müşteri odaklı hizmet sunma kalitesi, uygun fiyatlı sigorta poliçesi ve güvenilir şirket kimliğimizle birlikte risklerinizin sorumluluğunu taşımaya hazırız. Firmamız Ülkemizin köklü sigorta kuruluşlarından, Anadolu Sigorta, Neova Sigorta ve Sompo Japan Sigorta, yetkili acentesidir.

Acenteliğimiz, Oto kaza, Oto dışı kaza, Yangın, Nakliyat, Sağlık, Dask, Mühendislik, Trafik sigortası gibi temel sigorta branşları ile Konut paket, İşyeri paket ve sektörel branşlardan Hekim sorumluluk paket, Akaryakıt istasyonu, Ferdi kaza sigortaları, Tekne – Deniz Araçları Sigortası,Eczane paket sigortaları, Sağlık sigortaları gibi ürünleri de sizlere sunmaktadır.

  • Uygun Fiyatlar
  • 7/24 Kesintisiz Destek
  • Şeffaf ve Sorunsuz Hizmet
  • Hızlı İşlemler
Ufuk Sigorta 25 Yıllık Tecrübe
Müşterilerimizin Hedeflerine Ulaşmasına Yardımcı Olmaya Kararlıyız
Vizyonumuz

Müşterilerimizin Hedeflerine Ulaşmasına Yardımcı Olmaya Kararlıyız

Hayat Standardı Kalitesini güvence altına alacak, ihtiyaca dönük ürün ve hizmetleri; en uygun koşullarda sunarak, sektöründe tercih edilen örnek bir kurum olmak. Ve Şirketimizi her geçen gün daha fazla geliştirerek müşterilerimizin güvenine layık olmak.

Misyonumuz

Sigorta Hizmetleri İşinizi ve Hayatınızı Korumaya Her Zaman Hazır

Kişi ve kurumların değişen ihtiyaçlarına yönelik, geliştirdiği uygun çözümlerle, sadık müşteri anlayışını yaratacak, çağdaş , güvenilir hizmetler sunmak ve Beklentileri en üst düzeyde karşılamak.Sigorta bilincini arttırmak. Müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulamak ve Sektöre yön vermek.

Ufuk Sigorta
Sigorta hizmetleri işinizi ve hayatınızı korumaya her zaman hazır
Diğer Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz İle Endişeyi Hayatınızdan Çıkarın

Ufuk Sigorta olarak sigortacılık hizmetlerinin kişiye özel olması gerektiği bilincindeyiz. Sizlerin ihtiyaçlarını dinleyerek en uygun bütçe ile yaşantılarınızı kolaylaştırmak için özel çözümler sunmaktayız.

Kasko Sigortası

Kasko Sigortası

Trafik Sigortası

Trafik Sigortası

Konut Sigortası

Konut Sigortası

İşyeri Sigortası

İşyeri Sigortası

Sağlık Sigortası

Sağlık Sigortası

Bireysel Emeklilik

Bireysel Emeklilik

Nakliyat Sigortası

Nakliyat Sigortası

Kampanya

Türk Parlamenterler Birliği Üyeleri ve Üye Yakınlarına Özel Ayrıcalıklar

Detaylı Bilgi

Bizi Arayın:
0530 561 56 65